додому Новини Найбільшу квіткову книгу та бульбашкову феєрію обіцяють на фестивалі “Місто Сонця”

Найбільшу квіткову книгу та бульбашкову феєрію обіцяють на фестивалі “Місто Сонця”

1082

IV національний фестиваль флористичних об’єктів “Місто Сонця” відбудеться у Тернополі. У програмі – презентація найбільшої квіткової книги, безкоштовні майстер-класи, бульбашкова феєрія. Свято відбудеться у найближчі вихідні. Організатори обіцяють: буде цікаво.

1-2 жовтня у Тернополі відбудеться національний фестиваль флористичних об’єктів “МІСТО СОНЦЯ”. Таке свято у Тернополі відбудеться вперше. Особливістю дійства будуть об’єкти, виконані з природніх матеріалів – з квітів, сіна, соломи та гілок. Відкриють фестиваль у суботу о 13-й годині на набережній Тернопільського ставу. Під час дійства планують створити найбільшу квіткову книгу в Україні, присвячену Дню вчителя. Творці найкращої осінньої композиції отримають нагороди. Під час фестивалю також відбуватимуться семінари, навчання та майстер-класи. Всі охочі зможуть взяти у них участь.

 

У неділю о 14-й годині розпочнеться аукціон, де можна буде придбати одне з флористичних творінь майстрів. Організатори заходу запрошують тернополян та гостей міста взяти участь у фестивалі та обіцяють усім позитивні емоції та гарний настрій.