додому суспільство Наймолодшому із Небесної сотні Назару Войтовичу присвятили Куточок Героя

Наймолодшому із Небесної сотні Назару Войтовичу присвятили Куточок Героя

447

Світловолосий, з веснянкуватим обличчям. Завжди привітний, щирий, дещо замріяний. Він був єдиною дитиною в сім'ї, тепер – частинка "Небесної сотні". Так описали Назара Войтовича із села Травневе Збаразького району, який загинув на Майдані, його одногрупники. У Кооперативному коледжі, де навчався хлопець, на його честь відкрили Куточок Героя та у сороковини пом'янули його пам'ять молитвою.

Назар Войтович із Травневого, що на Збаражчині – наймолодший герой Небесної сотні. Йому було всього 17.

– Ми бачимо, як гарно заходить весна в цьому році, але щось вона сумна. Особливо, коли починаємо згадувати, що і радів би і тішивби-ся зустрічі весни з нами і Назарій, – говорить директор Тернопільського кооперативного торговельно-економічного коледжу Василь Мулярчук.

Він приїхав на майдан опів на восьму 20 лютого, а вже через дві години снайперська куля вцілила йому в обличчя. Пам'ять молодого героя у Кооперативному коледжі, де він навчався, вшанували молитвою. В приміщенні коледжу у коридорі, де вИсять фотографії випускників, на честь Назара його друзі, одногрупники та викладачі зробили куточок Героя.

– Цей куток ми створили для того, щоб, наприклад, кожен, хто тут проходив, згадували Назара як героя України, тому що він приїхав на цей майдан щоб відстоювати українські права, щоб нормальна була держава, – каже одногрупник Михайло Мороз.

Створюючи куточок, розповідають одногрупники, додали елементи майдану. Самі  створювали фон, готували стенди, підбирали фотографії зі студентського життя. Тут помістили і картини, які писав Назар Войтович.

– Краще, щоб він жив, бо він так раптово зник. Буквально за пару годин ми знали, що його немає і ми навіть не очікували такого. Це було дуже ударом для всієї групи, – розповіла одногрупниця Юлія Демчук.

Тепер він частина – Небесної сотні, пишуть одногрупники хлопця. Герой своєї країни і подій, що завжди спалахуватимуть у наших серцях "майданівським вогнем".