Головна суспільство Найкоротшою, найдешевшою та найважчою вважають президентську виборчу кампанію експерти

Найкоротшою, найдешевшою та найважчою вважають президентську виборчу кампанію експерти

408

Експерти підрахували, що цьогорічна президентська виборча кампанія коштувала кандидатам вона приблизно півмільярда гривень і була найкоротшою за історію виборів. Те, що Україна матиме нового Президента, це лише перший крок, кажуть тернополяни, далі новообраного главу державу треба контролювати, не менш важливими будуть також парламентські вибори.

Прозорістю, відсутністю підкупів та надзвичайно високою активністю вразила тернополян президентська виборча кампанія.

– Добре, що на цей раз ніхто нікого не підкуповував: ні гречки, ні олії ніхто не давав. Все таки, якби там хто не говорив, цього року вибори пройшли набагато чесніше ніж минулі роки.

Миру, спокою, нових робочих місць, соціального захисту очікують від нового Президента тернополяни.

– Спокою хочу і миру для всіх людей на землі, щоб всі були здорові і щасливі. Головне, щоб діти наші не помирали, так як помирали на майданах в Києві.

– Щоб ті війська забрали вже з кордонів, щоб народ вже спокійно вздихнув.

Люди кажуть, мало обрати Президента, надалі його потрібно контролювати.

– Казав Кравчук, якщо навіть ангел у владу прийде, то дуже скоро в нього починають ріжки рости і хвостик, чули такі слова, то треба контролювати. Якщо будуть тільки тарабанити язиками, як вони собі зробили рай на землі і кулі за наш рахунок, то нічого не буде.

Тернополяни готові контролювати нового главу держави і вже знають як це робити.

– Через місяць нехай з своїми людьми вийде, зі своєю командою, там де великий зал, чи драмтеатр чи "Березіль", а люди будуть знати, бо Ви журналісти скажете. І тоді хто хоче може сказати свої пропозиції, а влада за той місяць, хай розкаже що робила, бо зарплати в них космічні.

Одні люди вважають, що в Україні після виборів Президента нічого не зміниться. Інші ж покладають надію на парламентські вибори і кажуть, що лише вони можуть щось змінити.

– Парламентські вибори обов'язково тільки на них і чекаємо. Я думаю, що на парламентських ми вже точно побачимо кого люди хочуть бачити. Бо цей кандидат, який пройшов він ж немає ні партії, тому ми ще щось так не можемо зрозуміти. Хочеться очистити парламент від тих партій, які заплямували свою репутацію. Щоб вирішувалися питання такі, які людям потрібні, а не ті, які їм вигідні.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here