Головна суспільство Найбільше протоколів муніципальна міліція складає за стихійну торгівлю

Найбільше протоколів муніципальна міліція складає за стихійну торгівлю

249

135 протоколів про порушення правил благоустрою склали працівники муніципальної поліції Тернопільської міськради від початку цього року. Загалом – на суму майже 42 тисячі гривень, щоправда, порушники наразі сплатили до міського бюджету лише 25 тисяч гривень. Найчастіше муніципали виявляють випадки неприбирання сміття, несанкціонованої торгівлі, незаконного розміщення об'єктів торгівлі, паркування на газонах, продажу алкоголю після 22-ї години та неповнолітнім.

Майже 4 роки у Тернополі працює муніципальна поліція. Нині в штаті 12 працівників, 10 з них охороняють громадський порядок у місті. У цьому році за порушення правил благоустрою склали 135 протоколів, 71 з них – за стихійну торгівлю.   

– У складі групи демонтажу більше 140 обладнання було вилучено і вивезено, тим самим ми очищали територію. За торгівлю алкоголем після 22  години складено 15 протоколів, в тому числі 7 за продаж неповнолітнім і 8 – за продаж після 22 години, – розповідає начальник управління муніципальної поліції Тернопільської міськради Сергій Волков.

А ще 36 попереджень за незаконне розміщення засобів зовнішньої реклами та 68 за вивіски без узгодження з міською радою. Управління муніципальної міліції має мало можливостей впливати на правопорушників, тому тісно співпрацює з працівниками міліції, ДАІ та виконавчої служби. Загалом штрафів на суму майже 42 тисячі гривень, щоправда, порушники наразі сплатили до міського бюджету лише 25 тисяч гривень.

– У нас по санкціонованій торгівлі є особи, які більше 5 тисяч мають штрафи, що не віддають. Державна виконавча служба має працювати, на те вони й створені, щоб примусово заставляти штрафників платити. Бо наше управління не має права прийти і людину заставляти, бо підуть пожаліються в прокуратуру і це перевищення повноважень 365 стаття Кримінального кодексу, – каже Сергій Волков.

Тернополяни також скаржаться муніципалам на порушення тиші у вечірній час, випадки незаконного графіті та роботу ігрових автоматів.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here