Головна Новини Нагороди отримали кращі працівники соціальної сфери Тернопільщини

Нагороди отримали кращі працівники соціальної сфери Тернопільщини

151

vlcsnap-2015-12-29-18h46m00s699Нагороди отримали кращі працівники соціальної сфери Тернопільщини. Про план роботи департаменту соціального захисту населення Тернопільщини на 2016 рік йшлося сьогодні на колегії в облдержадміністрації. Говорили про успіхи, недоліки і прорахунки з дотриманням прав людини, про матеріальне забезпечення будинків-інтернатів та геріатричних закладів області, належних там умов перебування, про допомогу безхатченкам, а ще нагородили кращих працівників галузі.

Серед нагороджених кращих працівників соціальної галузі області Ірина Пацула – логопед установи Тернопільської обласної ради «Петриківський обласний комунальний дитячий будинок-інтернат.” Вона отримала посвідчення та нагрудний знак про присвоєння почесного звання «Заслужений працівник соціальної сфери України». Орден «За заслуги» ІІІ ступеня отримав Борис Коваль – голова Тернопільської обласної громадської організації інвалідів-ветеранів органів внутрішніх справ «Чорнобильський щит». Нагороди такого рівня вручає чиновник рангом не нижче Голови обласної державної адміністрації.

– Я дуже вдячна своєму колективу, що так наполегливо висували мою кандидатуру. Вони завжди казали, що Ірина Несторівна у нас і так заслужена, – розказує логопед Петриківського обласного дитячого будинку-інтернату Ірина Пацула.

Ірина Несторівна справді заслужена. Майже півстоліття віддала улюбленій роботі вихователя, заступника директора, логопеда Петриківського будинку-інтернату. Зізнається, працювати з неповносправними дітьми нелегко і результат роботи видно через років 2-3, проте, запевняє, якби довелось обрати професію знову, то нічого б не змінювала. А нагорода лише додала оптимізму.

– Якийсь оптимізм в роботі такий ще більший. Не зважаючи на мій вік, мені хочеться ще більше працювати. Одночасно я працюю ще в університеті педагогічному на кафедрі практичної психології, надаю практичну допомогу студентам, практичним психологам, студентам соціальної роботи, які в майбутньому будуть працювати у нашій сфері. Це мені надає ще більшого оптимізму в роботі, – каже Ірина Пацула.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here