Головна Новини Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Хорватія в Україні відвідав Тернопільщину

Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Хорватія в Україні відвідав Тернопільщину

421

vlcsnap-2015-12-15-17h23m22s326Тернопільщину відвідав Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Хорватія в Україні пан Томіслав Відошевіч. Він зустрівся із очільниками області, із якими спільно обговорили можливі напрямки співпраці між країнами і областями. Зокрема, одним із таких може стати туристична галузь.

– Крім культурних зв’язків, взаємовідносин в сфері туризму, нам був би цікавий напрямок роботи в питаннях налагодження відносин в економічній сфері. Хочу зазначити, що можливості Тернопілля для потенційних інвесторів повністю відкриті.// Ми готові запропонувати певний перелік підприємств і надати вам інформацію про наші підприємства в Тернопільській області, котрі мають зацікавленість в тому, щоб працювати на ринку Хорватії, – говорить голова Тернопільської ОДА Степан Барна.

Також на зустрічі обговорили можливості співпраці у напрямках будівельної та деревообробної промисловості, освітлення обєктів.

– Інвестиції це зараз те, за що боремося і ви і ми. І нам і вам потрібні як внутрішні так і зовнішні інвестиції, – каже  Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Хорватія в Україні Томіслав Відошевич.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here