Головна Головні Надворі потепліло і у Тернополі готуються до завершення опалювального сезону

Надворі потепліло і у Тернополі готуються до завершення опалювального сезону

451

batereiНадворі потепліло і у Тернополі готуються до завершення опалювального сезону. Припинити подачу тепла зможуть лише за умови, якщо середньодобова температура повітря впродовж трьох днів не опускатиметься нижче 8 градусів тепла. Окрім цього, у міській раді розповідають, що про відключення опалення просять і мешканці деяких будинків.

У зв’язку з потеплінням в Тернополі планують відключити централізоване теплопостачання, розповідають у міськраді. Про необхідність цього говорить й чимало тернополян, з підвищенням температури на вулиці в квартирах достатньо тепло, і не потрібно палити і оплачувати чималі суми. Зазвичай опалювальний сезон в Тернополі триває до середини квітня.

– Ми бачимо, що почалось потепління. Норми подачі тепла говорять про те, що коли середньодобова температура буде становити більше ніж +8 градусів, це дає підставу для відключення централізованого електропостачання. Зараз ми будемо моніторити температуру, і якщо буде більше ніж три дня температура середньодобова більше ніж 8 градусів, швидше за все опалення буде відключено. Тому що є чимало звернень тернополян, що достатньо тепло в квартирах і не потрібно зайвий раз палити і нараховувати зайві кошти, – розповідає міський голова Тернополя Сергій Надал.

Для того, щоб відключити опалення у школах та дитячих садочках, потрібне підтвердження із закладів, що в приміщеннях тепло.

– Ми ще хочемо отримати підтвердження від шкіл, дитячих садочків чи буде достатньо тепло в приміщеннях, якщо відключити повністю опалення. Якщо будуть такі звернення від них, то ми готові навіть вже цього тижня припинити подачу тепла, – каже Сергій Надал.

Якщо три дні поспіль середньодобова температура перевищуватиме 8 градусів тепла, опалювальний сезон у Тернополі завершать. Говорити, коли точно відключать теплопостачання у Тернополі поки що рано, зараз моніторять погоду та вивчають умови.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here