додому суспільство Начальник міліції Тернопільщини має бути місцевий

Начальник міліції Тернопільщини має бути місцевий

748

Чотири кандидатури на посаду головного міліціонера області сьогодні запропонували на зборах особового складу міліціонери Тернопільщини. Серед основних критеріїв про які говорили представники громадськості: чесність, порядність майбутнього очільника обласної міліції, а також, щоб він був місцевий.

Роман, представник Тернопільського автомайдану: "Основне, щоб був тернополянин. Тернопіль це не площадка, що ти прийшов, скачав гроші і пішов з Тернополя. Я думаю, що серед офіцерів, які сьогодні сидять тут, думаю, що вони достойні взяти на себе відповідальність. Бо вони через кілька років зроблять собі генерала і втечуть з Тернополя, їм Тернопіль не потрібний. А ми залишимося тут з Вами. Я думаю, що має бути тернополянин і заступники його мають бути місцеві."

Дмитро Гайдукевич, співзасновник «Автомайдану Тернопіль»: "Я є сином офіцера, в мене батько 17 років пропрацював підводником, саме основне, що Ви зараз повинні для себе закріпити, це люди вимагають, це не я Вам говорю, що офіцер – це є гордість. Що зараз відбувається хлопці, де зараз офіцери, я їх не бачу. Тому саме основне треба закріпити, що це є офіцери. Це Вам сказав не я, це Вам сказали хлопці з барикад".

Віктор Мартинюк, член Штабу національного спротиву Тернополя:е має бути людина, яка б пройшла формат люстрації, ми ще точно не знаємо формат люстрації, про неї ніхто ще не говорив, які критерії мають туди входити, але це б мав би бути такий офіцер в біографії якого навіть натяку немає бути на кримінально-карні чи корупційні діяння".

Олексій Кайда, народний депутат України: "Це мала б бути компромісна кандидатура, яка б задовольнила як склад, так правоохоронних органів, міліції області, так і громаду Тернополя і області".

Правоохоронці написали звернення до Міністра Внутрішніх справ, де рекомендували на посаду очільника обласної міліції чотири кандидатури. Ними стали: перший заступник начальника, начальник слідчого управління Гіль Валерій Борисович, заступник начальника управління, начальник кримінальної міліції Левицький Василь Васильович , заступник начальника міліції, начальник громадської безпеки Облещук Василь Корнійович та полковник міліції Крайник Василь Іванович.

На думку колективу це були ті особи, які були дійсно керівниками не за посадою, а за тими рішеннями, які вони приймали, наслідком цього є недопущення втрат особового складу, а також загиблих серед громадян.

Звернення з чотирма кандидатурами на посаду головного міліціонера Тернопільщини правоохоронці підготують і представлять на розгляд громадськості. Ймовірно ці кандидатури вже завтра оприлюднять на віче.