![ef9a85648bb5f10c3ad36fb7a022cd7dfe7220c8](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/08/ef9a85648bb5f10c3ad36fb7a022cd7dfe7220c8-640x427.webp)
Співробітники поліції Збаража отримали оперативну інформацію про те, що 41-річний житель одного з сіл громади може незаконно зберігати зброю. Було отримано дозвіл на проведення санкціонованого обшуку.
Як повідомляють у відділі комунікації Національної поліції у Тернопільській області, у результаті за місцем проживання 41-річного чоловіка поліцейські виявили та вилучили близького сотні різнокаліберних набоїв та ударно-дистанційний запал.
Речові докази скеровано на експертизу.