додому допомога Набір волонтерів оголошують у Тернополі представники Всеукраїнського благодійного фонду “Серце до серця”

Набір волонтерів оголошують у Тернополі представники Всеукраїнського благодійного фонду “Серце до серця”

695

vlcsnap-2016-03-03-16h12m12s749Набір волонтерів оголошують у Тернополі представники Всеукраїнського благодійного фонду “Серце до серця”. Хоча сама акція “Серце до серця – 2016” відбуватиметься з 4 до 24 квітня та охочим долучитися до неї варто звернутися вже зараз. Це потрібно для ретельної підготовки проекту. Минулого року така акція дала можливість купити чотири апарати для внутрішнього введення препаратів для Тернопільської обласної дитячої клінічної лікарні. Цьогоріч допомогу дитячій реанімації продовжують.

«Серце до серця – 2016» – це Всеукраїнська благодійна акція, що пройде у Тернополі у квітні. Щороку благодійний фонд з аналогічною назвою збирає гроші, які йдуть на різні потреби тернополян. Загалом такими заходами фонд збирає близько 100-150 тисяч гривень. Цьогоріч за гроші, які будуть зібрані в нашій області, планують закупити сучасне медичне обладнання для реанімаційного відділення Тернопільської обласної дитячої клінічної лікарні.

– Акція проходить у два етапи. Перший – це коли ми шукаємо волонтерів і вони збирають кошти у своїх колективах: вузах, по підприємствах, установах, організаціях. Гроші всі скидають на рахунок. Волонтер нам приносить чек і ми його підшиваємо до звітності. Другий етап – це 24 квітня. На площі тут буде проводитися благодійний забіг. Участь зможуть взяти відомі люди, самі волонтери, – розповідає регіональний представник Всеукраїнського благодійного фонду “Серце до серця” Арсен Ляхоцький.

Штаби акції та загони волонтерів будуть створені у кожному районі області. У Тернополі штаб акції діятиме на базі обласного осередку Всеукраїнської молодіжної громадської організації “Молода Просвіта” (вул.Й.Сліпого, 3, каб.3). Детальнішу інформацію можна знайти у групах “Серце до серця” у соцмережах.


– Хто стане нашим волонтером цього року. від фонду і від ОДА будуть заохочувальні заходи. Будуть проведені сплави по р.Дністер безкоштовно для волонтерів. Також ми проводимо фестиваль «Вудсток-Україна – 2016» під Львовом, то вхід буде безкоштовний для волонтерів і музикантів, тому усіх запрошуємо до участі в акції, – каже Арсен Ляхоцький.

Представники фонду “Серце до серця” наголошують на тому, що гроші збирають виключно в установах чи під час проведення акцій. Були випадки, коли шахраї ходили вулицями міста зі скриньками, на яких були емблеми фонду. З того часу справжні волонтери акцій “Серце до серця” не практикують такого збору грошей.