Головна Новини Набір у нову поліцію Тернополя завершується 4 листопада

Набір у нову поліцію Тернополя завершується 4 листопада

509

vlcsnap-2015-11-03-17h27m28s203Набір у Нову патрульну поліцію, який розпочався у Тернополі 14 жовтня, завершується. У середу, 4 листопада, усі охочі стати поліцейськими, матимуть останній шанс подати заяву. Станом на сьогодні майже 4,5 тисячі мешканців області виявили бажання бути поліцейськими та охороняти Тернопіль.

Менше, ніж за місяць у нову патрульну поліцію Тернополя подали заяви майже 4,5 тисячі осіб. Багато із них приходили заповнювати документи особисто, проте активніше тривала реєстрація претендентів в режимі онлайн. Станом на ранок, 3 листопада, 3016 осіб подали заяви через інтернет. Повідомляє прес-служба УМВС. Більшість з усіх поданих анкет, належить чоловікам. 59% кандидатів мають вищу освіту. Поповнити лави патрульних вирішили 2065 тернополян, мешканці області подали 1701 заяву, жителі інших регіонів – 641.

В усіх охочих стати тернопільськими поліцейськими залишився день для подачі заяв, адже після 4 листопада анкети не прийматимуть. Участь в конкурсі може взяти кожен громадянин України, не залежно від статі, віком від 21 до 35 років, який фізично розвинений, має водійське посвідчення категорії «В», вільно володіє українською мовою та не має судимостей.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here