додому Новини На зміцнення обороноздатності і громадську безпеку у Тернополі передбачили понад 2 мільйони...

На зміцнення обороноздатності і громадську безпеку у Тернополі передбачили понад 2 мільйони гривень

338

vlcsnap-2015-01-26-18h41m09s130Життя в умовах війни. Десятки смертей мирних мешканців Маріуполя внаслідок обстрілу міста підштовхнули владу до запровадження посилених заходів безпеки по всій Україні. Бути готовим до оборони має кожен населений пункт. Посилене патрулювання, будівництво блок-постів та інші заходи для забезпечення обороноздатності і порядку в місті обговорили і відповідні служби Тернопільщини.

Блок-пости навколо Тернополя виросли майже рік тому, у лютому, під час революційних подій. Тоді – з підручних матеріалів: автомобільних шин, дошок, підпалених колод. На захист міста стали свідомі мешканці. На в’їздах перевіряли підозрілі автомобілі.

Щоб захистити тернополян і тепер, коли на Сході країни під обстріли потрапляє мирне населення, блок-пости відновлять. Цього разу – міцніші, з бетонних конструкцій. Після трагедії в Маріуполі заходи безпеки посилюють усі українські міста. У нашому, крім будівництва блок-постів, особливо в місцях масового скупчення людей, збільшують кількість патрулів, посилюють охорону стратегічних об’єктів, закуплять ліки та засоби захисту.

На зміцнення обороноздатності і громадську безпеку міська рада передбачила понад 2 мільйони 300 тисяч гривень, телефоном розповів міський голова, який сьогодні взяв участь у нараді з Головою Верховної Ради України.

– Ці кошти підуть на заходи щодо своєчасного оповіщення населення в надзвичайних ситуаціях, проведення ремонтно-відновлюваних робіт пунктів оброни населення, бомбосховищ, придбання предметів індивідуального захисту і самооборони, придбання медикаментів, створення запасу паливно-мастильних матеріалів, а також гроші на заходи щодо дотримання громадського порядку, це утримання громадських формувань і забезпечення матеріально-технічної бази органів внутрішніх справ, – розповів міський голова Тернополя Сергій Надал.

Ще мільйон гривень міські депутати планують виділити на обладнання, одяг та інші потреби військових та добровольчих підрозділів, які вирушають на Схід.