![422464410_1624994988240465_4936203929144586993_n](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2024/03/422464410_1624994988240465_4936203929144586993_n-640x480.jpg)
У селі Присівці Зборівської громади збудують завод для переробки вторинної сировини: шин, пластику, текстилю, металу, листя, гілок та трави. Потенційний інвестор Роберт Корнотовський презентував заводи, які вже працюють на території Польщі, США, Німеччини та Колумбії.
“Особисто хочу подякувати усім небайдужим жителям громади за підтримку у прийнятті рішення, адже це додаткові робочі місця, податок на землю та охорона навколишнього природного середовища нашої громади та держави загалом”, – зазначив міський голова Зборова Руслан Максимів.