додому Новини На засіданні міської ради вирішували долю Тернопільської української гімназії та Тернопільського технічного...

На засіданні міської ради вирішували долю Тернопільської української гімназії та Тернопільського технічного ліцею

841

28 липня на позачерговому засіданні Тернопільської міської ради депутати вирішували долю Тернопільської української гімназії та Тернопільського технічного ліцею.

Депутати на сесії Тернопільської міської ради не скасували свого рішення об’єднати Тернопільську Українську гімназію імені Івана Франка та Тернопільський технічний ліцей. Більшість “утрималися”, а отже попереднє рішення про об’єднання освітніх закладів не відмінили.

Під час чергового засідання під стінами мерії батьки гімназистів виступили проти об’єднання Української гімназії і технічного ліцею та проти призначення нового керівника освітнього закладу. Однак, це ніяк не вплинуло на рішення чиновників.

Напередодні у Міністерстві освіти і науки пообіцяли розібратись із цим питанням. Однак запевнили, якщо процедура непорушена, то об’єднання навчальних закладів – неминуче.

Відповідно до нового закону «Про освіту» в Україні відбуваються заходи щодо реорганізації навчальних закладів. За нововведеннями такі заклади, як Тернопільська Українська гімназія та Тернопільський технічний ліцей існувати не можуть.

У Технічному ліцеї де навчаються з восьмого класу, він має один профіль та 170 учнів. Натомість у гімназії, відповідно до нового закону, мають будуть класи з першого по дев’ятий. Тому постало питання створення ліцею задля того, щоб учні гімназії у тому ж закладі могли здобути повну загальну середню освіту.