Головна Новини На заклик TV-4 у центр соціально-психологічної реабілітації небайдужі приносять подарунки до Миколая

На заклик TV-4 у центр соціально-психологічної реабілітації небайдужі приносять подарунки до Миколая

315

vlcsnap-2015-12-16-16h28m56s910Здійснити мрії сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування відгукнулося чимало людей. На заклик TV-4 у центр соціально-психологічної  реабілітації у Тернополі небайдужі приносять іграшки, одяг, побутову хімію, солодощі. На нашому сайті ми розмістили листи до Святого Миколая вихованців центру. Відтак, кожен може втілити мрію дітей у життя. Ми дякуємо усім. хто долучився і ще долучиться до акції, і просимо згадувати про сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування не лише напередодні великих свят, а опікуватися ними постійно.

В центрі соціально-психологічної реабілітації у Тернополі наразі 24 вихованці. В кожного з них своя нелегка доля. Більшість взагалі ніколи не отримували подарунки від Святого Миколая. Вже другий рік поспіль TV-4 проводить акцію “Здійсни мрію дитини”, аби хоча б трішки подарунками за допомогою благодійників компенсувати таким дітям брак материнської ласки і батьківського тепла. На сайті телекомпанії ми розмістили листи вихованців Центру соціально-психологічної реабілітації до Святого Миколая. На наш заклик відгукнулося дуже багато людей. Підприємці допомогли солодощами і фруктами, керівництво групи в соцмережах “Від Тарнополя до Тернополя” долучилося грошима і поширенням інформації, активно підтримали акцію й керівництво та працівники нашої телекомпанії. Ми дякуємо усім небайдужим, хто зголосився допомогти сиротам та дітям позбавленим батьківського піклування. А таких людей чимало, кажуть в центрі соціально-психологічної реабілітації.

– Ми раді, насамперед, визнати те, що в нас є багато людей, які милосердні, які долучилися до цієї акції. І звичайно, що за підтримки телекомпанії TV-4, ми Вам дуже вдячні за це, до нас дуже багато людей зверталися, звертаються, є люди, які вже надали допомогу, які надали вже солодощі, фрукти, одягу і побутову хімію. Хоча Миколай ще не за горами, ми звертаємося до людей, ми завжди раді всім без винятку, – говорить практичний психолог Центру соціально-психологічної реабілітації для дітей Наталія Костюк.

Долучитися до акції ще не пізно. Кожен може втілити в життя мрію дітей. Вихованці ж вже готуються до свята Миколая, вони вивчили віршики та пісні. Святковий ранок у центрі відбудеться у п’ятницю, 18 грудня, о десятій годині, до участі запрошують усіх охочих. Попри подарунки, солодощі, сироти та діти позбавлені батьківського піклування найбільше мріють повернутися у сім’ї.

Ми закликаємо усіх небайдужих дбати про сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування постійно, а не лише напередодні Святого Миколая чи великих свят.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here