додому Новини На які параметри слід звернути увагу при виборі меблів для вітальні

На які параметри слід звернути увагу при виборі меблів для вітальні

932

В організації комфорту та затишку в домі важливими є абсолютно всі процеси, адже інтер’єр створюється не на один рік. Якісні меблі – запорука успіху оформлення любої кімнати, а особливо вітальні.

Професійні майстри МебельОк рекомендують звернути увагу на цілісні набори. Комплекти стіл та стілець для вітальні – https://www.mebelok.com/uk-ua/stoli-ta-stilci/filter-217-2136/ це гармонійне поєднання всіх предметів, які відповідають за комфорт та затишок в кімнаті. Варто пам’ятати, що вітальня – це особливе місце в домі, де збирається родина та влаштовуються зустрічі з друзями.

Важливі критерії вибору

В незалежності від того де вибираються меблі в стаціонарному салоні чи інтернет магазині, важливо вивчити характеристики кожного предмету. Професійні експерти радять звертати увагу на:

  • Виробника набору меблів для вітальні. Не лишнім буде отримати інформацію про період діяльності компанії, ознайомитися з відгуками клієнтів, наявністю нормативної документації. В гіпермаркеті можна обрати предмети інтер’єру як від вітчизняних, так і іноземних виробників.
  • Матеріал виготовлення, який є основою довготривалої служби виробу та гарантією його витривалості та надійності. Виробники використовують метал, натуральну деревину, ДВП, ЛДСП. Універсальний варіант – поєднання різних матеріалів, завдяки чому покращується загальні характеристики речі. Доцільно купувати стіл зі стільницею із міцного матеріалу та стільці з м’якою подушкою.
  • Наявність та вид механізму трансформації конструкції. Деякі моделі столів мають спеціальний механізм, завдяки якому поверхні стільниці суттєво збільшується. В інтернет магазині представлено різні варіанти меблів. При їх визначенні експерти радять визначитися як часто буде трансформуватися стіл та наявність вільного простору для цього.
  • Розмір набору. Він повинен максимально зберігати вільний простір та гарно виглядати в інтер’єрі. Занадто великі вироби грубо виглядають в малогабаритних кімнатах. І навпаки, занадто компактні стіл і стільці можуть попросту загубитися в приміщенні.

Важливим моментом на думку стилістів mebelok є також зовнішній вигляд меблів. Наприклад, якщо набір буде встановлено у класичній вітальні, то доцільно обрати пастельні відтінки та строгі форми. Важливо пам’ятати, що розмір комплекту повинен дозволяти розміщуватися всім членам сім’ї, бути комфортним та зручним для всіх.