додому Новини На вихідних у тернопільському парку імені Тараса Шевченка провели благодійний ярмарок на...

На вихідних у тернопільському парку імені Тараса Шевченка провели благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ

641
Все заради перемоги. На вихідних у тернопільському парку імені Тараса Шевченка провели благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ. Організували захід благодійний фонд «Серця свободи» спільно з товариством «Просвіта». Долучилися до такої ініціативи й небайдужі тернополяни, які напекли на продаж солодощі, приготували бограч та вареники, а також принесли для аукціону вироби, зроблені власноруч. На ярмарку побувала і наша Юлія Пацкаль.

Смаколики, сувеніри, вироби ручної роботи та трофеї наших захисників і захисниць. Усе це могли придбати відвідувачі благодійного ярмарку на підтримку Збройних сил, яку днями провели в Тернополі. Усі виручені кошти з ярмарка спрямують на потреби 105 бригади.

Благодійники кажуть, вже не вперше допомагають бійцям. З початку повномасштабного вторгнення здійснили близько 40 виїздів на фронт, передали 12 автівок та необхідне військове спорядження. Усе це вдалося зробити завдяки добродіям та небайдужим мешканцям нашого краю. Цього разу, до благодійного ярмарку також долучилися місцеві господині та студенти. Одні напекли солодощів, зварили бограчу та наліпили вареників. Інші провели аукціон та робили дітям аквагрим. Тривав захід декілька годин. За цей час скуштувати смаколики прийшли понад сотня тернополян.