![3b9b82e962e67f8416530a7f6b22d117e38b065b](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2024/04/3b9b82e962e67f8416530a7f6b22d117e38b065b-640x480.webp)
У Теребовлі розпочали сезон благоустрою. Сьогодні на вулиці міста вийшли школярі та держпрацівники, щоб зробити його охайним та красивим.
Фото з спільної праці опублікували на сторінці Теребовлянської міської ради.
— Відкрили сезон весняного благоустрою Опорний заклад Теребовлянська ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Теребовлянська ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Теребовлянська міська рада. Учні та педагоги міських шкіл прибирали Молодіжний парк від сміття, опалого листя, сухого гілля, — пишуть у міськраді.
Працівники Теребовлянської міської ради впорядкували відпочинкову зону при виїзді з Теребовлі (Чернівецький напрямок), розчистивши її від самосівів кущів і дерев.
Міська влада звертається до усіх установ та організацій, мешканців громади: долучайтесь до заходів з благоустрою, щоб зробити дім чистим, затишним та охайним!