![246778899-983824735796729-4183010311287173267-n](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2021/10/246778899-983824735796729-4183010311287173267-n-640x786.jpg)
У Тернополі на вулиці Парковій замінюють тротуарне покриття та влаштовують вуличне освітлення. Про це повідомляють у міській раді.
Пішохідна частина тут знаходилася у незадовільному стані та потребувала повного оновлення. Оскільки на цій території розміщено два дошкільних навчальних заклади, неподалік – парк, а сама вулиця веде до центральної частини міста, щодня нею пересуваються сотні тернополян.
Тож для комфортного та безпечного переміщення містян, від початку місяця по обидві сторони вулиці Паркової, а також поруч з пішохідним мостом через залізничну колію капітально ремонтують тротуар.
Працівники підрядної організації уже прозібрали старе асфальтобетонне покриття та плити з пісковика. А зараз замінюють бордюри, прокладають кабелі зовнішнього освітлення, монтують закладні під вуличні світильники та вкладають фігурні елементи мощення з пониженням та тактильними елементами доступності.