Головна благоустрій На вулиці Будного у Тернополі скасували будівництво багатоповерхівки

На вулиці Будного у Тернополі скасували будівництво багатоповерхівки

381

vlcsnap-2014-09-03-18h21m50s2На вулиці Будного у Тернополі скасували будівництво багатоповерхівки, дозвіл на яке виконком міської ради давав у січні 2010 року. Нині діючий виконавчий комітет міськради рішення своїх попередників скасував.

Будівництво багатоповерхівки неподалік хлібзаводу на вулиці Будного у Тернополі суперечить генеральному плану міста, кажуть у міській раді. Відтак рішення виконавчого комітету міськради від січня 2010 року, яким на визначеній ділянці будувати дозволили, сьогодні скасували.

– Відповідно до генерального плану міста, відповідно до плану зонування, на цій території не може вестися житлове будівництво або не можуть плануватися будівництва громадської забудови. Є необхідність привести містобудівну документацію по всьому місту у відповідність, в зв’язку з цим по даному об’єкту скасовані містобудівні умови із обмеження. Сьогодні матеріали по скасуванні будуть направлені і в прокуратуру міста Тернополя і в Держбудінспекцію в Тернопільскій області, а також до органів Держбудконтролю України, – говорить міський голова Тернополя Сергій Надал.


Водночас людей, які планували дольову участь у цьому будівництві, просять від цього відмовитися.

– Там вже завезена техніка, там вже починають збирати з людей гроші, причім структура не тернопільська. По тій інформації, яку ми маємо з інших міст, дуже з сумним досвідом структура. Тому ми хочемо попередити тернополян щоб вони не попали в халепу, щоб в нас не було повторень, як було з фірмою Щепановського, – каже Сергій Надал.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here