додому надзвичайне На Великдень на Тернопільщині горів храм

На Великдень на Тернопільщині горів храм

506

mnsВ селі Снігурівка, що на Лановеччині, 12 квітня горіла Українська православна церква Київського патріархату. Інформацію про це телефоном у райвідділ міліції повідомив місцевий мешканець. На місце події одразу виїхала слідчо-оперативна група, пожежники та інші екстренні служби.

Коли прибули пожежники, вогонь охопив практично усе приміщення дерев’яної церкви, на відстані близько 20 м від якої знаходився будинок священика, якому теж загрожувало загорання (тому мешканці села поспіхом виносили домашні речі на безпечну відстань). Вітер роздмухував вогонь, від чого зайнялися 2 копиці сіна які знаходились на відстані 200м. від церкви на сусідських подвір’ях, тож частина сил і засобів задіювалась на гасіння та захист прилеглих житлових та господарських будівель.

Правоохоронці допомогли евакуювати людей та забезпечили охорону навколишньої території. За попередньою версією, пожежа виникла через необережне поводження з вогнем. Обставини займання встановлять відповідні служби.

Напередодні Великодніх свят рятувальники нагадували про правила пожежної безпеки. Минулого року на Тернопільщині трапилось п’ять пожеж у храмах.