Головна освіта На тиждень швидше підуть на зимові канікули тернопільські школярі

На тиждень швидше підуть на зимові канікули тернопільські школярі

394

Тернопільські школярі відпочиватимуть вже з 23 грудня, тоді як мали б з 30. Натомість навчальну програму будуть відпрацьовувати у суботу – 26 жовтня та 21 грудня. У такий спосіб в управлінні освіти планують зекономити гроші на тепло. Вчителі, батьки та діти таку пропозицію теж підтримують. А от осінні канікули розпочнуться та триватимуть без змін – з 28 жовтня до 4 листопада.

Для того аби зекономити гроші на тепло, рішенням ради усіх тернопільських шкіл, зимові канікули розпочнуть на тиждень раніше. Дві суботи – 26 жовтня та 21 грудня тернопільські учні та вчителі відпрацьовуватимуть шкільну програму.

Ольга Похиляк, начальник управління освіти Тернополя: "Це зв'язано з тим, щоб зекономити кошти на тепло,  в зв'язку з тим, що нам на освіту  Тернополя не вистачає 6 мільйонів до кінця року. Так як сезон почався з 1 жовтня, доплюсували "Тернопільміськтеплокомуненерго" ще 2 мільйони. Тому ми вирішили, що діти будуть мати можливість дві суботи відпрацювати, а інші три робочих дні ми проведемо ущільненою програмою і діти зможуть виконати навчальний план за цей рік". 

Такий крок, кажуть в управлінні освіти радо підтримали педагоги, батьки та школярі. А чиновникам вдасться зекономити понад 700 тисяч гривень, припинивши опалення у навчальних закладах з 23 грудня.

Ольга Похиляк, начальник управління освіти Тернополя: "Борги такі, це ж не з нашої вини, з держбюджету кошти не доведені стовідсотково на галузь. Мова йшла про зарплату і звичайно борг є по енергоносіях. Таким чином ми виходимо з ситуації, діти не постраждають, це найголовніше. А вчителі? Вчителі теж відпрацюють і отримають зарплату за той тиждень. І будуть мати змогу більше відпочити перед святами Різдвяними, Новорічними. Так що проблем, я впевнена, не буде".

У новому 2014 році навчання у тернопільських школах розпочнуть 13 січня.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here