додому Анонс На TV-4 стартує новий проект “Україна. Перезавантаження”

На TV-4 стартує новий проект “Україна. Перезавантаження”

511

vlcsnap-2015-03-10-16h48m46s227Крок до миру. На каналі TV-4 стартує новий інтерактивний проект “Україна. Перезавантаження”. Творча група має намір змінити стереотипи українців. Ми – різні: східняки і західняки, у нас не однакові погляди, різні герої і навіть мова, але у нас одна країна. Шукаємо спільне, знаходимо порозуміння, доводимо, що ми усі – патріоти. Разом ми – народ.

У кожного – своя правда. В умовах таких розбіжностей подолати ворога важко. Чия це війна? Західні українці не хочуть (не розуміють навіщо потрібно) воювати на Сході. Наші хлопці даремно гинуть. Місцеві хочуть відділитись. Потрібно відпустити Схід і жити спокійно і мирно. Захід – фашисти і бандерівці прийшли вбивати мирне населення. Вони виконують вказівки Білого дому. Такими протилежними думками і звинуваченнями заповнені голови українців.

Триває братовбивча війна. Перемога одного є поразкою іншого. Україну розривають на частини і ми не можемо цього допустити. ” Україна. Перезавантаження” – це діалог. Ми вислухаємо правду мешканців Сходу і Кримчан, розповімо їм про себе, готові посперечатися, змінити думку, донести свою правду, допомогти, порозумітися. Підготовкою до цього проекту були телемости, які ми провели спільно з телекомпаніями Сходу і Півдня.

– Ми одна із п’яти телекомпаній, які виграли грант на впровадження от такого нового проекту, який має назву “Україна. Перезавантаження.” Я думаю, що нам вдасться, бо ми вже втілюємо проект новин з нашими колегам и в регіоні: півдня, заходу і сходу України, – розповіла генеральний директор ТОВ”TV-4″ Юлія Винокур.

Інформаційна підсумкова програма “Єдина країна” об’єднує найцікавіші матеріали за тиждень з теленовин різних куточків України і виходить у суботу о дев”ятнадцятій. Новий проект “Україна. Перезавантаження” – продовження ідеї об’єднання.

– “Україна. Перезавантаження.” Тут буде багато нових ідей. Це буде щось інше. Уже готується студія, заставки для цієї програми. Не буду видавати усі таємниці, побажаю всім,хто долучені до цього проекту успіхів, а глядачам: чекайте. Це буде цікаво і корисно, – каже Юлія Винокур.

Героями наших програм будуть політологи, волонтери, учасники АТО, священослужителі, переселенці і ті, хто живуть на окупованих територіях. Ми працюватимемо у прямому ефірі, відбуватиметься інтерактивне опитування, працюватиме пряма телефонна лінія і зв’язок через сайт, де ви також можете залишити свої пропозиції щодо майбутньої теми програми чи її учасників. Прем’єра – наприкінці березня.