Головна благоустрій На “Циганці” триває реконструкція, роботи у розпалі

На “Циганці” триває реконструкція, роботи у розпалі

533

vlcsnap-2016-07-01-15h45m07s697Пішохідний фонтан, велодоріжки, оглядові майданчики, екстрим парк, спортивний та дитячий майданчики – все це з’явиться на Набережній Тернопільського ставу вже до Дня міста. Нині роботи на “Циганці”  у розпалі, наразі укріплюють берег та облаштовують пішохідні доріжки Набережної.

Реконструкція Набережної Тернопільського ставу без сумніву – наймастабніший об’єкт, який взялись відновлювати у місті за останніх кілька років. Проект реконструкції «Циганки» розробили молоді тернопільські архітектори. За їхнім задумом, ця ділянка набережної поділиться на 7 зон: територія тернопільської пивоварні, прогулянкова алея з пристанню, зона тихого відпочинку, скейтпарк, головна площа з пірсом і фонтаном, “Зелений пляж» із рестораном та спортивна зона. Кожна зона створюватиме або доповнюватиме місця дозвілля для різних груп тернополян.

Для любителів займатися спортом облаштують кілька волейбольних майданчиків. Також буде територія для дитячих розваг. Повноцінної реконструкції чекає й територія зі стоянкою риболовецьких човнів. Також тут передбачений амфітеатр, який буде влаштований біля вже існуючої підпірної стінки.

– «Нова набережна, «Циганка» робиться таким чином, щоб могли відпочивати хто-як забажає. Окремо будуть місця для заняття спортом. Окремо будуть місця для зеленого пляжу. Окремо будуть місця, де можна проводити різні лекції, виступи. Окремо буде пішохідний фонтан, окремо будуть місця, велосипедні доріжки, для тих, хто бажає кататися на велосипеді. Все це буде поєднано в одному такому комплексі, я думаю, що це стане ще однією окрасою нашого міста і принадою для туристів і для тернополян, – розповідає міський голова Тернополя Сергій Надал.

Зараз укріплюють берег та бетонують пішохідні зони і оглядові майданчики. Ведуться підготовчі роботи для облаштування «зеленого пляжу». Центром нової прогулянкової зони стане своєрідна головна площа – там буде так званий «пішохідний» фонтан, де можна буде ходити між струменями, а також причал для теплоходів «Герой Танцоров» і «Капітан Парій». Усюди буде доступний wi-fi та камери відеоспостереження.

– Паралельно ведуться роботи по укріпленню набережної ставу від острівка «Чайка» і в напрямку до пляжу «Циганка». Також тут поруч з пляжем «Циганка» передбачене облаштування великої зони паркування, згодом будуть передбачені ще й місця для заїзду громадського транспорту і розворотний майданчик, щоб люди мали можливість доїхати не лише приватним транспортом, але й громадським транспортом довести людей до початку цієї відпочинкової зони, – каже Сергій Надал.

Загалом на ремонт “Циганки” витратять 10 мільйонів гривень. Перші 5 мільйонів вже виділили на сесії міської ради ще у травні.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here