додому Новини На центральному ринку Тернополя попит на продукцію падає

На центральному ринку Тернополя попит на продукцію падає

505

Ціни на тернопільському ринку кусаються – так кажуть покупці. Продавці ж стверджують, після свят продукти не те що подорожчали, а навіть і подешевшали. От тільки покупців на ринку поменшало. Немає грошей, кажуть вони.

Після зимових свят на тернопільському центральному ринку людей поменшало, бідкаються продавці. З м'яса, у порівнянні з січнем, подорожчала лише телятина – з 31 гривні до 34-х. А от ціни на свинину навпаки впали, кажуть продавці.

– Ціни зараз впали відносно свят. Приблизно на 2 гривні. Було в межах задня шинка 48, а зараз 43-45. Передня 36 -38. Полядвичка 55 відносно було 58. Бочки від 26 були, а тепер можна 25 купити, 24, які жирніші. А сало взагалі дуже дешево можна купляти скільки завгодно, – розказує Ольга, продавець м'яса на центральному ринку Тернополя.

Попит на продукцію зараз менший, розповіла нам пані Ольга. Жінка припускає: у людей немає грошей.

– Можливо, що пенсії люди не мали, і таке впливає, але от сьогодні, то непоганий торг. Субота-неділя, то тоже був непоганий торг. А так трошечки відчутно, що люди не мають грошей після свят, бо  і Водохреща, і свята пройшли і люди вийшли з грошей, – каже пані Ольга.

Копченості на ринку придбати можна за старою ціною. Шинка копчена коштує від 72 до 85 гривень за кілогорам. Ковбаса "Сервілат" в середньому 60 гривень за кілограм.  Варена ковбаса вартуватиме від 39 до 47 гривень. Подешевшала на центральному ринку серед молочних продуктів сметана: збирана і сепараторна. Значно дешевше в порівнянні з січнем можна придбати десяток яєць. Якщо раніше заплатити треба було 11-12 гривень, то тепер домашні яйця коштуватимуть 6,50 – 8 гривень. Дорожче обійдеться на три гривні за кілограм купити свіжого коропа. Не піднялися в ціні борошно і крупи. За кілограм гречки просять 9 гривень 10 копійок. Ячмінна крупа – 4,5 за кілограм. Рис коштує від 7 до 14 гривень. Тернополяни ж кажуть, тепер за зарплату чи пенсію багато на ринку не накупиш.