додому суспільство На центральному ринку Тернополя почали торгувати саджанцями

На центральному ринку Тернополя почали торгувати саджанцями

535

Якщо ви маєте власний сад і хочете цієї весни посадити нове дерево, чи кущ, то не баріться. Від сьогодні на центральному ринку Тернополя почали торгувати саджанцями. Хоч торгівля ще не масова, але вибір великий. Досвідчені садівники стверджують – висаджувати дерева та кущі вже можна і радять зробити це до травня, аби рослина набралась сил і дала великий приріст.

Михайло Іванович із села Буцнево Тернопільського району вирощує саджанці вже 15 років. Ця праця потребує чимало зусиль, розповідає чоловік. Цього року через погоду сезон продажу саджданців розпочався пізніше. Сьогодні свої саджанці на центральний ринок Тернополя чоловік вивіз вперше. Розповідає, зараз ідеальний час для висадки дерев і кущів. 

– Зараз ше лучше садити, ніж в травні, тому що сезон запізнілий, в травні вже піде температура вверх, буде сягати 20-25 градусів, а зараз в самий раз температура позволяє для посадки дерев, – розповідає вирощує і продає саджанці Михайло Скирза.

Асортимент саджанців на тернопільському ринку широкий. Свої потреби може задовільнити кожен, навіть найвибагливіший, покупець.

– На сьогодні в нас самі лучші варіанти, то є саджанці яблунь, саджанці груш, сливи мають нові сорти.  Сливи, вишні, черешні, персики, абрикоси, яблуні, все, так десь 40 – 45 штук, – каже Михайло Скирза.

Купуючи саджанці люди, в першу чергу, звертають увагу на їх висоту і товщину, якщо це стосується дерев, і на густоту, якщо купують кущі. Сьогодні на центральному ринку Тернополя саджанець дерева можна було придбати в середньому за 20-25 гривень, а куща – за 15-20.