додому суспільство На травневі свята з автовокзалу “Тернопіль” курсуватимуть додаткові автобуси

На травневі свята з автовокзалу “Тернопіль” курсуватимуть додаткові автобуси

515

Для усіх, хто прагне вчасно потрапити на травневі та великодні свята до рідних та друзів, на Тернопільщині практично у всіх напрямках їздитимуть додаткові автобуси. На автовокзалі "Тернопіль" просять людей заздалегідь планувати поїздки та завчасно купувати квитки.

Поки що ажіотажу з квитками на автовокзалі "Тернопіль" немає, розповідає  диспетчер Марія Чернявська. Проте попереду травневі та великодні свята, тому людей закликають завчасно спланувати свої подорожі, щоб уникнути черг і ажіотажу з квитками безпосередньо перед святами.

– Ми вже наперед знаємо, бо ми вже всіх власників і парків питаємо заздалегідь як вони планують передсвяткові виїзди чи навіть на свята. Ми заносимо в комп'ютер які будуть  автобуси, яких не буде. Тому людина може вже собі спокійно придбати квиток і вже не переживати, – прийшла на той день, на ту годину і їхати собі спокійно, – каже диспетчер автовокзалу "Тернопіль" Марія Чернявська.

Практично в кожному напрямку Тернопільщини на свята планують залучити додаткові автобуси.

– Додатково ми залучили всіх приватників на маршрутах, кожен приватник написав таку заяву про надання додаткових автобусів. Наприклад, в Шумськ їде автобус в 11.25 власник дає свого автобуса і ще одного додатково. Тобто, ми продаємо 29 місць запланованих, плюс ще 29 додаткових. Тому ми зможемо перевезти всіх людей без труднощів, їх не було і не буде, – розказує Марія Чернявська.