додому благоустрій На Тернопільському ставі таки зробили ковзанки

На Тернопільському ставі таки зробили ковзанки

786

На Тернопільському ставі таки зробили ковзанки. Нещодавно там розчистили кілька. Зараз на них катаються та грають у хокей тернополяни різного віку. Дехто тільки й чекав зими, щоб одягнути ковзани.

Марко Бігуняк із Тернополя катається із двадцяти років. Зараз йому вже сімдесят перший, а його вправності на льоду може позаздрити будь-хто із молодих. Ковзани чоловік зберіг ще із молодості.

Марко Бігуняк, катається на ковзанці на Тернопільському ставі: "Давно. Ви знаєте з якого року? З 68-го року, ще на полюсі бував в Заполяр'ї. Північного ізготовлєнія".

Ковзанки на Тернопільському ставі, каже пан Марко, чудові.

Марко Бігуняк, катається на ковзанці на Тернопільському ставі: "Ой, то то ви шо, то така красота! Я раньше робив лопатою сам, а тепер вон яка красота, хлопці зробили. Я їм вчора благодарность об'явив. – А Ви десь так працювали, що Вам доводилось заливати, чи Ви просто хотіли допомогти? – Нє, я сам собі робив каток і катався. Ну там ще хлопці були, я зразу, якщо тільки льод перший випав, я зразу раз – на льод".

Дякують за ковзанку на тернопільському озері і спортсмени.

Борис та Віктор, грають хокей на Тернопільському ставі: "Хотілося би ліпше. Хотілося би ліпше, але добре, що хоч таке зробили. Та, бо впав сніг, нема де, рибаки всюди посвердлили і роби що хоч. Минулий раз виходили, ми десь там іграли по ходу, в тому районі. Да, трошки дальше. Там взагалі, це ше опше, класний лід. Ну, але добре, що таке є, дякуєм тим, що це зробили".

Товщина льоду на Тернопільському ставі зараз сягає більше двадцяти п'яти сантиметрів – цілком безпечна не лише для людей, які виходять покататись на ковзанах, а й для проведення масових заходів. Найближчими із таких буде традиційне Свято Зими – в середині лютого та чемпіонат із хокею серед любителів Ternopil Hockey Classic – наприкінці останнього зимового місяця.

Леонід Бицюра, заступник міського голови Тернополя: "Ковзанки є підготовлені як біля окремих шкіл, так і на озері, вони абсолютно можуть використовуватись як для тренувань спортсменів, так і для пересічних громадян".

Якщо ковзанки тернополянам сподобаються, у міській раді обіцяють зробити додаткові.