додому благоустрій На тернопільські парки цьогоріч чекає масштабне оновлення

На тернопільські парки цьогоріч чекає масштабне оновлення

466

vlcsnap-2016-03-11-15h40m05s595На тернопільські парки цьогоріч чекає масштабне оновлення. Мова про збільшення атракціонних зон, відновлення спортивних майданчиків та велодоріжок, ремонт пішохідних доріжок. На це у бюджеті міста передбачили близько 8 мільйонів гривень. В усіх п’яти тернопільських парках проведуть ряд капітальних робіт. Крім того, цього року планують реконструювати і площу біля памятника Степана Бандери.

Парк Національного Відродження – цього року тут проведуть освітлення на усій території парку, відремонтують громадську вбиральню та пішохідні доріжки. Для розваг малюків збільшать атракціонні зони. Крім того, у Парку Нацвідродження заплановано реконструювати пам’ятник жертвам Чорнобильської трагедії. Також облаштують велодоріжки.

– В Парку Нацвідродження буде зроблено і відновлено освітлення, заплановано зробити реконструкцію існуючого Співочого поля, капітальний ремонт громадської вбиральні, а також реконструкція пам’ятника чорнобильцям, – розповідає міський голова Тернополя Сергій Надал.

У парку Топільче продовжать ремонтувати пішохідні доріжки, відновлять освітлення, реконструюють існуючий зоокуток. А ще планують відновити два спортивних поля та встановлять штучне покриття.

– В парку буде облаштовано два існуючих футбольних поля, одне з них – маленьке, де буде зроблене нове покриття, інше – велике футбольне поле, яке знаходиться за ТЦ “Орнава”, плануємо там облаштувати велике сучасне футбольне поле з штучним покриттям, з місцями для глядачів. Ми маємо домовленості з Федерацією футболу України, вони профінансують встановлення штучного покриття, а місто бере на себе відповідальність по підготовчих роботах і всього необхідного для цього стадіону, – каже Сергій Надал.

У парку імені Тараса Шевченка облаштують стежку “Здоров’я”, оновлять пішохідні зони навколо острівка “Чайка”, замінять освітлення. Реконструкції чекає і Парк Слави.

– В Старому парку наразі заплановано провести роботи по облаштуванні великого сучасного дитячого майданчика з декількома секціями для того, щоб мешканці сусідніх будинків мали можливість не тільки прогулюватись, але й гратись з дітьми.

У Парку Здоров’я планують і далі розчистити територію, облаштувати зону барбекю та велодоріжки. Крім того, цього року реконструюють і площу біля пам’ятника Степана Бандери. На все це у бюджеті міста передбачили близько 8 мільйонів гривень.