додому Новини На тернопільські дороги виїхали три нові автобуси, вартість проїзду поки що 2.50

На тернопільські дороги виїхали три нові автобуси, вартість проїзду поки що 2.50

357

Неприємний сюрприз для тернополян. Нові автобуси, які почали курсувати замість тролейбусів і за їх маршрутами, перевозять пасажирів за тарифом маршрутного таксі – 2 гривні 50 копійок. Обмеженою є і кількість пільговиків. Тернополяни обурюються, натомість влада міста каже, що це тимчасово.

12 серпня у перший рейс вирушили три нових автобуси «ЛАЗ А191». Їх комунальне підприємство «Тернопільелектротранс» отримало у червні. Автобуси відвоювали у Львівського автобусного заводу за невиконаний протягом кількох років договір постачання двох тролейбусів. Тернополяни автобусам зраділи, доки не довелось оплачувати проїзд. Як з"ясувалось, вартість перевезень зрівняли до маршрутного таксі, відповідно і кількість пільговиків обмежена. Проте, влада міста запевняє, що така вартість проїзду тимчасова.

Сергій Надал, міський голова Тернополя: "Автобуси поставлені на маршрути, по яких їздять тролейбуси, планувалось, що в них будуть ті ж умови, які є в тролейбусах. Але на даний час існують певні юридичні колізії, які не дають моливості нам цього зробити. Тому що є затверджена марштурна мережа, і щоб робити ці речі, треба вносити зміни. Тому щоб не було простою на лінії, щоб вони не були не використані, пийняте рішення виконавчим комітетом, що автобуси працюють на тих умовах, маршрутного таксі. Далі ми ведемо переговори з юристами, як зробити так, щоб була необмежена кількість пільговиків і та ж вартість, якук оплачують в тролейбусі".

Новий транспорт обслуговує маршрут  під номером 1А, ідентичний тролейбусному під номером один та курсує вулицями  «Винниченка – Слівенська», через вулицю Руську, проспектом Степана Бандери, вулицею Лесі Українки.