додому Новини На Тернопільщиину продовжують приїжджати вимушені переселенці зі Сходу

На Тернопільщиину продовжують приїжджати вимушені переселенці зі Сходу

520

vlcsnap-2014-12-08-12h21m14s41На Тернопільщиину продовжують приїжджати вимушені переселенці зі Сходу. Цього разу в Хоросткові Гусятинського району поселили двох жінок та двох дітей з міста Сніжне Донецької області.

Двоє жінок та ще двоє дітей з міста Сніжне Донецької області відтепер житимуть в Хоросткові Гусятинського району.

– Дуже багато літом виїхали, коли бомбили. Ми не їхали, бо я вважала, що як виїжджати, то вже назавжди. Потім дехто повернувся, бо ми живемо якраз в тилу, в нас не відбуваються бойові дії. А от зараз почали масово виїжджати саме ті, що не хочуть там залишатися, в Росію вже практично ніхто не їде, – розповідає переселенка з міста Сніжне Донецької області Олена.

Вимушених переселенців на Тернопільщині зустрічають рятувальники, реєструють, допомагають дістатися до місця тимчасового проживання, надають всю можливу невідкладну допомогу.

– Я хочу сказати – велике спасибі за допомогу, за все те, що робить для нас Україна, бо ми є українці, і ми приїхали до України і далі хочемо жити тут – серед своїх. Ми розуміємо, що саме тут, в Західній Україні – душа України. А ще я хотіла передати нашим хлопцям, які воюють – хай боронитьїх Бог і все буде добре, – каже Олена.