додому Новини На Тернопільщину продовжують їхати переселенці

На Тернопільщину продовжують їхати переселенці

430

vlcsnap-2015-02-03-17h07m00s69Цього разу рятувальники зустріли сім’ю з міста Костянтинівка Донецької області – жінку з двома малолітніми дітьми. Про приїзд тимчасово переселених осіб тернопільських рятувальників повідомили завчасно, тож на новоприбулих вже очікували. Тим часом в Державній службі з надзвичайних ситуацій звертаються до мешканців Тернопільщини, зголоситися тих, хто може надати прихисток переселенцям.

– Враховуючи погіршення ситуації на сході нашої держави, значно більша кількість людей змушена покинути свої домівки та шукати прихистку у інших областях України. Станом на сьогодні вже приїхало 2260 переселенців. Сьогодні вночі ми зустріли жінку з двома дітьми – 5 років і 8 місяців. Розмістили їх спочатку в готелі Рута тимчасово, а вже сьогодні по обіді розмістили їх в центрі “Родина”, на Коновальця, де вона буде тимчасово проживати, – розповідає начальник відділу організації заходів цивільного захисту Управління ДСНС у Тернопільській області Ігор Греса.

У міжвідомчому координаційному штабі звертаються до мешканців Тернопільщини зголошуватися тих, хто може надати прихисток людям, які приїжджають в нашу область з тимчасово окупованої території та районів проведення АТО.

– Хочу звернутися до мешканців Тернопільської області проявити милосердя, доброту з метою надання таким категоріям осіб житла. Якщо маєте нагоду чи можливість приютити переселенців звертайтеся за номером: 101, 112, 067-351-07-06 – це цілодобова гаряча телефонна лінія, – каже Ігор Греса.

Загалом на Тернопільщину вже приїхало понад 2 тисячі вимушених переселенців з Донецької, Луганської областей та Криму.