Головна надзвичайне На Тернопільщині за останню добу згоріло 75 гектарів стерні

На Тернопільщині за останню добу згоріло 75 гектарів стерні

311

vlcsnap-2014-08-14-17h57m09s32На Тернопільщині за останню добу згоріло  75 гектарів стерні. Пожежі сталися в Збаразькому та Тернопільському районах. В Державній службі з надзвичайних ситуацій кажуть, що палити стерню суворо заборонено і нагадують про адміністративну і кримінальну відповідальність.

– За минулу добу на території Тернопільщини виникло дві пожежі стерні та пожнивних залишків на землях сільськогосподарського призначення. Внаслідок пожеж знищено пожнивних залишків на площі 75 гектарів. Lані пожежі виникли в Збаразькому та Тернопільському районах. Наразі матеріальні збитки встановлюються, – розповідає головний інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям управління ДСНС України в Тернопільській області  Сергій Плюта.

Вогнеборці вкотре застерігають усіх, хто працює на полях, бути особливо уважними з вогнем,  сільгоспвиробників просять ретельно стежити за станом техніки, яка працює на жнивах. А за самовільне спалювання сухої рослинності або її залишків передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.

– ДСНС попреджає про санкції, які застосовуються до порушників, а саме: адміністративна та кримінальна відповідальність, – каже Сергій Плюта.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here