![vlcsnap-2023-05-04-18h32m54s010](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/05/vlcsnap-2023-05-04-18h32m54s010-640x360.jpg)
На території Збаразького лісництва працівники Тернопільської ОВА разом із лісівниками висадили 5 тисяч сіянців молодих дубів. Озеленення краю відбувається в рамках програми президента України. До акції також долучилися учні Збаразького ліцею.
На території Збаразького лісництва працівники Тернопільської ОВА разом із лісівниками висадили 5 тисяч сіянців молодих дубів. Озеленення краю відбувається в рамках програми президента України. До акції також долучилися учні Збаразького ліцею.