![04a351b9aee2e3c3](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/08/04a351b9aee2e3c3-640x360.jpg)
З 11 серпня на Тернопільщині запрацюють три додаткові камери автофіксації порушень швидкості.
Прилади розпочнуть фіксувати швидкість в автоматичному режимі з 11 серпня, повідомив перший заступник Департаменту патрульної поліції України Олексій Білошицький.
В Тернополі наразі працює п’ять камер автофіксації швидкості. Вони розташовані на вул. С.Будного, вул. Протасевича, проспекті Степана Бандери, та дві на вул. Злуки. Ще три комплекси запрацюють з 11 серпня в області.
«На Тернопільщині камери розташовуватимуться на 328 км+315 автодороги М-19 напрямок спрямування приладу м. Тернопіль; на 268 км+641 автодороги М-19 напрямок спрямування приладу м. Кременець та
на 158 км+740 автодороги М-30 напрямок спрямування приладу смт Великі Бірки», – зазначив Олексій Білошицький.