Головна Новини На Тернопільщині все спокійно – Степан Барна

На Тернопільщині все спокійно – Степан Барна

321

vlcsnap-2015-07-13-18h58m49s13Тернопільська обласна державна адміністрація принципово стоїть на позиції порядку в області. Очільник Тернопільщини Степан Барна каже: кожен, хто не законно використовуватиме зброю буде притягнутий до відповідальності.

– Я не знаю, що там мало місце у Мукачево, але хочу сказати: в умовах, коли армія потребує озброєння, підтримки, що роблять люди з крупнокаліберними кулеметами і гранатометами в Мукачево, для мене незрозуміло. Тому я вважаю, що ми стоїмо на позиції порядку на території області. Кожен, хто буде використовувати незаконно зброю, буде притягнений до відповідальності, – каже голова Тернопільської ОДА Степан Барна.

Всі загони правоохоронних органів на Тернопільщині введені в режим особливого чергування. На Тернопільщині буде порядок, запевняє голова адміністрації Степан Барна.

– Подвоєна присутність правоохоронців на вулицях, всі хто перебував у відпустках – відкликані, сьогодні вони працюють, ми готуємося до прощі в Зарваниці, буде більше 100 тисяч прочан. Ми маємо забезпечити порядок на вулицях Тернопілля, бо люди будуть йти через села. Тут неприпустимі будь-які прояви подібних дій. Тому я поважаю думку громадських організацій і політичних партій, щодо свободи слова, але я категорично не сприймаю, будь-яку можливість створювати певні проблеми, ажіотаж довколо подій на Закарпатті, – говорить Степан Барна.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here