додому Новини На Тернопільщині відбулись зустрічі із вимушеними переселенцями щодо роз’яснення механізмів тимчасової зміни...

На Тернопільщині відбулись зустрічі із вимушеними переселенцями щодо роз’яснення механізмів тимчасової зміни місця голосування *новина від читача*

566

top-photoПротягом вересня – жовтня представники ВГО «Центр підтримки громадських ініціатив» спільно із ТОМГО «Спілка Молодіжного Самоврядування» в рамках кампанії «Кожен голос важливий» проводили в районах Тернопільської області інформаційні зустрічі із вимушеними переселенцями, які прибули в Тернопільську область із зони проведення антитерористичної операції (Донецької та Луганської областей), а також із тимчасово окупованої території АР Крим.

Метою таких зустрічей було роз’яснити вимушеним переселенцям процедуру тимчасової зміни голосування на позачергових виборах до Верховної ради України 26 жовтня 2014року, включення їх до списків виборців, а також можливості перевірки себе в Державному реєстрі виборців.

За результатами зустрічей та отриманої інформації вимушені переселенці звернулись до дільничних виборчих комісій, органів ведення Державного реєстру виборців за місцем свого перебування з метою тимчасової зміни місця голосування.

Нагадаємо, що інформаційно-просвітницька кампанія «Кожен голос важливий» зініційована Всеукраїнською громадською організацією «Центр підтримки громадських ініціатив» спільно із ТОМГО «Спілка Молодіжного Самоврядування» в рамках проекту «Підвищення рівня прозорості державного реєстру виборців України» за підтримки уряду Канади.

Основне завдання кампанії зводиться до організації циклу інформаційно-просвітницьких заходів для виборців з метою залучення їх до виборчого процесу та заохочення їх до голосування в день виборів. Завдання передбачає налагодження співпраці зі ЗМІ, громадськими активістами, політичними партіями та працівниками відділів ведення Державного реєстру виборців задля інформування виборців, зокрема біженців, щодо того, як вони можуть проголосувати, перебуваючи не за місцем офіційної реєстрації.

Ігор Процик