Головна Новини На Тернопільщині таки провели чемпіонат світу з підльодного лову риби

На Тернопільщині таки провели чемпіонат світу з підльодного лову риби

666

vlcsnap-2016-02-23-18h00m19s645Як зима не пручалась, чемпіонат світу з підльодного лову риби на Тернопільщині таки провели. За результатами змагань перше місце в командному заліку виборола команда з Білорусі, друге місце посіли гості з Литви, на третьому – українці. Чемпіонат світу тривав три дні. Зараз іноземні гості вже повернулись до дому. А господарі змагань підводять підсумки та задумаються над наступним чемпіонатом, який планують провести, все таки, на Тернопільському ставі.

Чемпіонат світу з риболовлі відбувся на Тернопільщині. Місцем проведення мав служити Тернопільський став та тепла погода цьому перешкодила, тому локацію перенесли у село Касперівці Заліщицького району. Там північніша сторона, тому крига міцніша. Тривали світові змагання три дні. Крига міцна, риби вдосталь, команди задоволені. От тільки останній день виявися досить теплим і лід почав танути на очах. Організаторам змагань довелось припинити турнір завчасно. Та це не зіпсувало спортивної атмосфери, учасники всіх команд результатами задоволені.

За першість у змаганнях боролися не лише командно, а й індивідуально. В особистому заліку перше і друге місце посіли представники Білорусі, а третє – учасник з Литви. Загалом у змаганнях взяло участь десять команд з різних країн світу, кожна з яких мала ще й своїх вболівальників.
– Приїхали, на жаль, не всі, кого ми чекали. Думали, що у Тернополі зуміємо побити рекорд по кількості команд-учасниць, але не так сталося. Та ми вдячні тим, хто підтримав чемпіонат. Не побоялися тої пропаганди, яку старалися запустити команди Росії та Казахстану, що не варто їхати в Україну на змагання, – говорить головний суддя чемпіонату світу з риболовлі у Тернополі Сергій Копчак.

Проведення змагань такого рівня для Тернополя та України – це велике досягнення. На Касперівському озері побували не лише знімальна група генерального медіапартнера ТV-4, а й оператори з інших країн. Про світові змагання з риболовлі в Україні і про сам Тернопіль уже зняли документальні стрічки.

Коментарі

2 КОМЕНТАРІ

  1. чемпіонат світу з підльодного лову риби

  2. чемпіонат світу з підльодного лову риби

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here