додому Новини На Тернопільщині стартував Крайовий виховно-вишкільний табір «Легіон-25»

На Тернопільщині стартував Крайовий виховно-вишкільний табір «Легіон-25»

590

Цей захід сприяє формуванню системи підготовки молоді у сфері національно-патріотичного виховання, удосконаленню військової та фізичної підготовки, популяризації військової служби та Збройних сил України.

Близько 70 учасників з декількох областей країни майже два тижні проходять вишкіл, який загартує їхній дух та силу волі.

Як зазначив заступник начальника ОВА Віктор Устенко “Сьогодні, в умовах війни та геополітичних викликів, патріотичне виховання набуває особливого значення. Воно стає фундаментом нашої єдності та стійкості. Війна показала, як важливо мати свідомих та відданих своїй державі громадян, які готові захищати нашу незалежність та територіальну цілісність. Ваша участь у вишколі “ЛЕГІОН 25″ допоможе розкрити потенціал кожного з вас. Ви станете справжніми лідерами, які відстоюватимуть наші цінності та мрії”, – сказав Віктор Устенко.

Здійснення військово-патріотичного виховання молоді, популяризація військової служби та Збройних сил України, це – основи виховання молоді, які передбачені в Стратегії національно-патріотичного виховання та у законі України «Про основні засади державної політики у сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності».

Програма зоорієнтована на початкову перевірку базових знань, вмінь та навичок учасників, подальше якісне навчання військово-патріотичного та фізичного вишколу.