![vlcsnap-2020-07-15-13h46m03s133](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2020/07/vlcsnap-2020-07-15-13h46m03s133-640x360.jpg)
На Тернопільщині ще одна 90-річна бабуся, яка захворіла на коронавірус, одужала. Після тривалого лікування вона, зрештою, отримала негативний результат ПЛР-тестування. Жінку у Тернопільському регіональному фтизіопульмонологічному медичному центрі вже готують до виписки. Чи всі можуть вилікуватись та чому важливо вчасно звернутися до медиків за допомогою моїй колезі Тетяні Скибі розповів лікар Ярослав Ботюк.