додому Новини На Тернопільщині шахраї знову виманюють гроші у підприємців

На Тернопільщині шахраї знову виманюють гроші у підприємців

484

imagesНа Тернопільщині шахраї знову виманюють гроші у підприємців, представляючись податківцями – телефонують бізнесменам і повідомляють про нібито  перевірку. Якщо підприємець погоджується залагодити справу, то це вартуватиме йому кілька тисяч гривень. Жертвами афери уже стало кілька мешканців області.

Зловмисники телефонують підприємцям з одноразової телефонної картки і представляються довіреними особами посадовців податкової. Шахраї діють в різних районах області.

– Скажімо, від ім’я начальника ДПІ у власників закладів громадського харчування просили терміново поповнити рахунки мобільного зв’язку на кіотка тисяч гривень або ж під виглядом районних податківців пропонували пом’якшити результати перевірок звісно ж за чималеньку суму. Діють аферисти через посередників. Переважно цю роль виконують таксисти, які нічого не знаючи про шахрайську схему і виконуючи лише функцію отримання та передачі грошей, стають співучасниками злочинних дій, – розповів головний державний інспектор ГУ Міндоходів у Тернопільській області Інеса Мендрунь.

Підприємців просять про такі випадки шахрайства одразу повідомляти на номер гарячої лінії: 23-63-92 або ж особисто звертатися у відділ внутрішньої безпеки у Тернополі на вулиці Білецька,1.

– Посадові особи ГУ ДПС у Тернопільській області жодних вказівок збирати гроші від свого імені ніяким довіреним особам не давали. Наполегливо радимо громадянам бути пильними та обачними, не вірити сумнівним пропозиціям та ретельно перевіряти інформацію, – каже Інеса Мендрунь.