![630_360_1519750757-4381](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2022/10/630_360_1519750757-4381.jpg)
На Тернопільщині розповіли де зігрітися, якщо вимкнуть опалення та світло. На випадок аварійного відключення електропостачання та опалення у Тернопільській області розгорнуть додаткові пункти обігріву. За словами голови Тернопільської ОВА Володимира Труша, їх вже почали встановлювати у громадах нашої області. Він зазначив, що там люди зможуть зігрітися, зарядити пристрої, а також отримати допомогу. До роботи таких пунктів передбачено низку вимог.
“Обговорили їх з керівниками органів місцевого самоврядування. Загалом в області працюватиме понад 200 таких пунктів. Вони будуть забезпечені водою, продуктами харчування, засобами живлення. Діятимуть поблизу укриттів”, – наголосив очільник Тернопільської ОВА. Крім того, пункти обігріву розмістять на основних транспортних артеріях області. Також, у випадку необхідності, Головне управління ДСНС України у Тернопільській області розгортатиме додаткові мобільні пункти.