додому Новини На Тернопільщині розпочалась посівна кампанія

На Тернопільщині розпочалась посівна кампанія

443

vlcsnap-2015-04-16-15h47m45s116На Тернопільщині розпочалась посівна кампанія. Її перебігом зацікавився голова Тернопільської облдержадміністрації. Він разом з чиновниками і сільгоспкерівниками оглянули поля господарства у Васильківцях Гусятинського району.

У Васильківцях Гусятиського району – господарство агрохолдингу одне з найсучасніших. До роботи приступили вчасно.

– Ми починаємо посівну кампанію, зараз сіємо гірчицю, соняшник, сою, кукурудзу. Кожного дня сіємо, – розповідає генеральний директор Саймон Чернявський.

– Ми зменшили посадку картоплі, сьогодні почали її садити, засадимо площі щоб зберегти насіннєвий фонд, і через два-три роки вийти на потужні бізнесові показники, а не 25-30 тонн. Три дні ми вже сіємо соняшник, перейдем на кукурудзу, повернемося до соняшнику. Ну вся площа буде засіватися в будь-якому випадку, – каже  операційний директор Віктор Кухарчук.

 

Керівники сільгосппідприємства разом з головою олдержадміністрації оглянули посадку картоплі та посіви соняшнику. У Васильківцях подбали також і про майбутній урожай – продемонстрували сучасні картоплесховища, в яких можна помістити – 96 000 тонн овочів. Більше про посівну у Васильківцях дивіться незабаром у програмі “Сільський календар” на каналі TV-4.