![za-dobu-vid-covid19-pomerli-troe-zhiteliv-rivnensh_20210924_9858](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2022/10/za-dobu-vid-covid19-pomerli-troe-zhiteliv-rivnensh_20210924_9858.jpeg)
На Тернопільщині фіксують зменшення випадків виявлення COVID-19. Та це, підкреслюють лікарі, ще не означає, що загроза кудись зникла. Так, за інформацією санітарних лікарів, 11 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 зафіксовано в Тернопільській області за 23 жовтня. Також за останню добу одужало 8 хворих. На щастя, летальних випадків не зареєстровано. ПЛР-тестів медики області вчора не проводили. Попри те, медики наголошують – COVID-19 нікуди не пропав і вакцинація — це єдиний ефективний спосіб захистити себе від коронавірусної хвороби. До слова, всього з початку вакцинації в Тернопільській області щепили понад 800 з половиною тисяч осіб.