додому Новини На Тернопільщині поліцейські ліквідували підпільний алкогольний цех

На Тернопільщині поліцейські ліквідували підпільний алкогольний цех

606
Виготовляли «елітний» алкоголь у звичайній ванній, а збували фальсифіковану продукцію у роздрібну торговельну мережу, через інтернет-магазини та у заклади громадського харчування. Саме в таких умовах незаконно виробляли алкоголь у підпільному цеху в Тернопільській області.
Для змішування компонентів ділки використовували звичайну ванну, де відбувався «технологічний процес». Надалі алкогольну суміш зливали у бочки, а потім розфасовували у скляну тару, закуплену у пунктах вторинної сировини.
Пляшки маркували підробленими марками акцизного податку та продавали готову продукцію гуртовими та роздрібними партіями в невеликі магазини роздрібної торгівлі, заклади громадського харчування та інтернет-магазини. До асортименту пропонували горілку, коньяк, віскі, ром тощо під логотипами українського та іноземного виробників.
Місячний прибуток організаторів нелегального бізнесу міг сягати одного мільйона гривень. 15 березня оперативники  припинили діяльність підпільного цеху, в якому на момент появи правоохоронців знаходилися вісім працівників.
В ході обшуків вилучено 1 330 літрів готової «алкогольної» продукції в скляній тарі, 1 600 літрів «алкоголю» у бочках, чорнові записи, склотару, 12 000 марок акцизного податку з ознаками підробки та вантажні автомобілі, які транспортували фальсифікат.
Проводяться подальші заходи для притягнення до відповідальності організаторів та учасників підпільної діяльності. Вирішується питання щодо накладення арешту на вилучене майно.