додому Новини На Тернопільщині похолодає і задощить

На Тернопільщині похолодає і задощить

543

vlcsnap-2014-09-22-19h57m07s24Прохолодну та вологу погоду прогнозують синоптики на Тернопільщині цього тижня. У найближчі кілька днів трохи похолодає і дощитеме.

При всій своїй мінливості цьогорічний вересень – теплий, кажуть синоптики, з середньою температурою повітря вище норми, напередодні аж на 3 градуси, а опадів було негусто. Пора осені набирати обертів, тому третя декада місяця надолужить дощами.

– Короткочасні дощі, завтра, 23 вересня, вдень місцями грози, поривчастий вітер до 15-20 метрів за секунду і температура дещо знизиться. За циклоном, за  проходженням холодного фронту відбуватиметься затік холодного північного повітря, тому впродовж наступних трьох днів поступово знижуватиметься температура: вночі в межах 4-9 вище нуля, 24-25 вересня 1-6 тепла, і денні коливатимуться від 8 до 14 градусів вище нуля, – завідувач сектору організації робіт Тернопільського обласного гідрометеоцентру Оксана Софінська.

Холодне північне повітря у четвер, 25 вересня, може принести місцями заморозки в повітрі. Проте прогноз на кінець місяця оптимістичніший.

– До кінця місяця очікується все ж підвищення температури, і в останні дні вересня температура буде більш комфортна, в межах 15-20 градусів тепла можливо з короткочасними дощами, заспокоює синоптик.