![3j0a6980_id58133_650x410_4_650x410_1_650x410_1_650x410](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2020/05/3j0a6980_id58133_650x410_4_650x410_1_650x410_1_650x410-640x404.jpg)
Станом на 3 липня 09:00 на Тернопільщині підтвердили 32 нових випадки зараження вірусом COVID-19. Загалом від початку епідемії в області недугу підхопили 1990 людей.
Про це повідомляє ДУ “Тернопільський ОЛЦ МОЗ України”
Станом на 3 липня 09:00 на Тернопільщині підтвердили 32 нових випадки зараження вірусом COVID-19. Загалом від початку епідемії в області недугу підхопили 1990 людей.
Про це повідомляє ДУ “Тернопільський ОЛЦ МОЗ України”