![vlcsnap-2023-02-10-16h24m53s910](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/02/vlcsnap-2023-02-10-16h24m53s910-640x360.png)
На Тернопільщині близько півтисячі добровольців виявили бажання вступити у штурмові батальйони “Гвардії наступу”. Усі ці чоловіки та жінки із різних професій. Але об’єднує їх бажання прогнати ворога з нашої української землі. Дякуємо цим відважним людям від імені усіх краян та українців. Добровольці звертаються у Центри надання адміністративних послуг за інформацією щодо алгоритму дій. Про те, як доєднатися до “Гвардії наступу”, дивіться далі у нашому сюжеті.