додому Новини На Тернопільщині бабине літо змінило похолодання

На Тернопільщині бабине літо змінило похолодання

817

Похолодання прийшло на зміну бабиному літу. До кінця тижня в Тернопільській області температура повітря суттєво знизиться. Чекаємо також на  холодний вітер 7-12 метрів за секунду та дощ.

Ще недавно багряна осінь тішила нас теплою погодою до 22 градусів тепла. Проте на зміну бабиному літу прийшло похолодання. З завтрішнього дня, погоду в області обумовлюватиме північна частина циклону над Балканами. Цієї ночі випаде дощ, який поступово до дня припиниться. Дутиме східний прохолодний вітер 7-12 метрів за секунду.

Температура впродовж доби становитиме: по області 3-8 градусів тепла, по місту – вночі 3-5 тепла, вдень 6-8 градусів тепла.

– Надалі в середу істотних опадів не передбачається. Вітер південно-східний 9-14 метрів за секунду. Температура вночі становитиме близько нуля, а денна – 7-12 градусів тепла, – розповідає завідувач сектору метеорологічних прогнозів Тернопільського гідрометеоцентру Оксана Озимків.

З четверга Тернопільщина переходить в інші синоптичні процеси. По області проходитимуть атмосферні фронти, які будуть переміщуватися з Атлантики на Скандинавію. Вони принесуть теплішу погоду, проте з опадами.

– Вночі 26 числа опадів ще не буде, а на день вже очікуємо дощі. Західний вітер 7-12 метрів за секунду і температури повітря дещо підвищаться у порівнянні з початком тижня. На ніч ми чекаємо градусів ще 2-7, 3-8 тепла, а вдень можуть підвищуватися до 9-14 градусів.

До кінця тижня температурні показники знову поступово знижуватимуться, кажуть синоптики. Відтак у п’ятницю, 27 жовтня, нічна температура становитиме 5-10 градусів тапла, денна 8-13. У суботу вночі стовчики термометра піднімуться до 2-7 градусів, вдень від 5 до 10 градусів тепла.