додому Новини На Тернопільщині активізувалась боротьба за посаду футбольного керівника області

На Тернопільщині активізувалась боротьба за посаду футбольного керівника області

488

Федерація футболу України призупинила у себе колективне членство Тернопільської обласної федерації, яку вже 15 років очолює Володимир Мариновський, та позбавили останнього права голосу у виконавчому комітеті. Тим часом в області поруч із обласною федерацією футболу створили громадську спілку “Федерація футболу Тернопільської області”, яку очолив народний депутат України Тарас Юрик. З приводу цих подій голова ТОФФ Володимир Мариновський провів прес-конференцію у Тернопільському прес-клубі. На зустрічі з журналістами футбольний функціонер разом із колегами переконував: Тернопільська обласна федерація працює добре та називає рішення ФФУ несправедливими.

В січні поточного року у Тернопільській обласній федерації футболу мала відбутися восьма звітно-виборна конференція, на котрій громадська організація мала б обирати собі керівника на наступні п’ять років. Втім, оскільки ФФУ виявила факти недотримання статутних вимог у організації конференції, її для виправлення розбіжностей, перенесли на 29 травня.

По цьому, 20 лютого відбулося засідання виконкому ФФУ, на якому прийняли рішення призупинити колективне членство ТОФФ і участь Володимира Мариновського у виконавчому комітеті ФФУ. Далі, як повідомляє сайт Ternograd, 21 лютого відбулася установча конференція громадської спілки “Федерація футболу Тернопільської області”. Вказано, що новостворена організація перебрала на себе функції по організації всього футбольного процесу на теренах Тернопільщини. Очолив її народний депутат України Тарас Юрик.

Також в статті зазначається, що ще із 2013 року через різні порушення діяльність Тернопільсьської обласної Федерації футболу є нелегітимною. З такими діями і твердженнями Володимир Мариновський не погоджується, та вважає це нечесною конкуренцією у боротьбі за керівну посаду в обласному футболі.